KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409028
nr 1740 9028
Astrid Harms-Ringdahl
(1912-1984), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1966, fiskeläge. Olja på duk, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 31x39 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:58:33
17/11 16:29:36
Astrid Harms-Ringdahl
Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl